Producenci
Hama KAMERA ZEWNĘTRZNA Smart WLAN z reflektorem i czujnikiem ruchu
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pełny widok: wykrywanie, eksponowanie, odkrywanie — inteligentna kamera zewnętrzna z czujnikiem światła, ruchu i wykrywaniem osób rozpoznaje wszystko. Dzięki ostremu obrazowi monitoruje wszystko i natychmiast rozpoznaje, czy ktoś zakrada się na posesję, czy też po ogrodzie biegnie kuna.
Opis produktu - cechy
Kamera monitorująca z oświetleniem
Zintegrowane oświetlenie umożliwia szczegółowe monitorowanie wejścia, tarasu, dziedzińca i ogrodu
Włączanie światła po wykryciu ruchu
Oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem ruchu zawsze zapewnia światło bez konieczności obsługi przełącznika
Nagrania w rozdzielczości 2,5K (1520p)
Dzięki żywym, szczegółowym obrazom w rozdzielczości 4 MP i 2,5 K zobaczysz wszystko i każdego
Wodoszczelność IP65
Gwarantuje niezawodny wideomonitoring nawet w deszczu i śniegu – stopień ochrony IP65 zabezpiecza przed strumieniami wody ze wszystkich kierunków
Kolorowa noktowizja
Umożliwia widzenie nocne w pełnym kolorze
Rozpoznaje ludzkie ruchy
Czujnik ruchu potrafi odróżnić osobę od innych obiektów i można go odpowiednio ustawić
2-drożne audio do komunikacji dwukierunkowej
Dźwięk dwukierunkowy: mikrofon i głośnik umożliwiają komunikację przez kamerę zewnętrzną Wi-Fi, np. przez telefon komórkowy z aplikacją, nawet jeśli użytkownik jest poza domem
Gniazdo na karty microSD
Karty pamięci o pojemności do 128 GB oferują wystarczającą ilość miejsca na obszerne nagrania wideo
Łatwa obsługa za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca
Steruj inteligentną kamerą monitorującą z dowolnego miejsca dzięki aplikacji Hama Home
Wygodne sterowanie głosowe
Za pomocą sterowania głosowego można łatwo wyświetlać obraz na żywo z zewnętrznej kamery Wi-Fi na urządzeniach z ekranem
Inteligentny dom bez bramy sieciowej
Nie jest wymagane żadne dodatkowe urządzenie, ponieważ kamera nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z routerem
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Rozszerz i połącz swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów smart home marki Hama za pomocą aplikacji Hama Home
- Inteligentny monitoring kamerowy: kamera zewnętrzna z oświetleniem monitoruje na bieżąco, w trybie kolorowym, tereny zewnętrzne w dzień i w nocy, umożliwiając tworzenie różnych scenariuszy alarmowych w połączeniu z innymi produktami Smart Home, zapewniając bezpieczeństwo domu.
- Łatwa instalacja w ciągu kilku minut w Twojej sieci WiFi
- Wysoka kompatybilność: współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show, Google Nest Hub, Siri Shortcuts, iOS i Android. Można ją również podłączyć do wszystkich produktów smart home innych producentów kompatybilnych z Alexa i Google Assistant
- Podgląd na żywo
- Noktowizja na podczerwień: szczegółowy monitoring kamerą nawet w ciemności
- Wykrywanie dźwięku z 2-stopniową regulacją czułości (wysoka/niska): gdy pojawia się dźwięk, kamera WLAN wysyła powiadomienie push
- Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki opcjonalnej pamięci w chmurze (płatnej)
- Funkcja wielu użytkowników: wielu użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do kamery zewnętrznej – przydatne np. podczas urlopu
- Zasilanie napięciem za pomocą dostarczonego zasilacza
- Twoje dane są przechowywane wyłącznie na niemieckich serwerach
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Kodowanie Wireless | WPA2 |
| Nośnik pamięci | microSD |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Rozdzielczość | 4 Megapixel |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Asystent głosowy | Amazon Alexa (AVS), Google Home |
| Kąt nachylenia (maks.) | 0 ° |
| Kąt widzenia | 100 ° |
| Maksymalny zakres obrotu | 0 ° |
| Stopień ochrony IP | IP65 (protection against dust entry and continuous rain) |
| Technika | Czujnik ruchu |
| Temperatura otoczenia w pracy | ca. -20°C to ca. +50°C |
| Głębokość | 7 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Pojemność baterii | 0 mAh |
| Źródło zasilania | Power Adapter (12V) |
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Sterowanie aplikacją | Hama Home |
Pliki do pobrania:
-
00176645eci_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_300.pdf
-
00176645man_de_en.pdf
-
00176645ima_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr.pdf
-
00176645sas_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr.pdf
-
00176645kon_bg_cs_da_de_el_en_es_et_fi_fr_hr_hu_is_it_lt_lv_mt_nl_no_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_300.pdf
-
App_Guide_EN.pdf
