Producenci
Hama Ramka na okładki płyt LP aluminiowa czarna 31,5 x 31,5 cm
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiele płyt winylowych to prawdziwe dzieła sztuki i byłoby szkoda chować je do kopert. Pomyśl tylko o legendarnej płycie Helloween „Keeper of the Seven Keys”, stworzonej, by pełnić funkcję efektownego obrazu na ścianie, z naszymi ramkami na okładki LP.
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Typ ramki | Aluminum frame |
| Typ szkła | Refleks |
| Załącznik | Zawieszka |
| Width x Height x Depth | 32,5 x 32,5 x 2,5 cm |
| Maksymalna grubość passepartou | bez możliwości zamieszczenia passepartout |
| Profil listwy/ szerokość około | 11 mm |
| Rozmiar ramki | 31,5 x 31,5 cm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 22 mm |
| Wielkość zdjęcia | 31,5 x 31,5 cm |
