Producenci
Hama STACJA POGODY EWS-200
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Ostrzeżenie o temperaturze
Regulowana temperatura (maks. i min. wartość) wyzwala alarm, aby wstać na czas i wyczyścić zamarznięte szyby samochodu bądź zacienić pomieszczenia podczas upałów
- Do cyfrowego monitoringu pogody z zegarem radiowym
- Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i zewnętrznego czujnika radiowego
- Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
- Można podłączyć maks. trzy bezprzewodowe czujniki zewnętrzne
- Wyświetlacz pojemności baterii dla stacji i czujnika zewnętrznego
Termometr: - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Wyświetlanie trendu temperatury
- Może być przełączany między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Max./min. pamięć danych dla temperatury
Barometr: - Prognoza pogody: słoneczna, zachmurzona, pochmurna, deszczowa
Hygrometr: - Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz
- Max./min. Pamięć danych dla Wilgotności Powietrza
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu: - Czas można przełączać pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- Dzień tygodnia wyświetlanie (7 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, duński, niderlandzki)
- Z funkcją drzemki
- Ustawienie strefy czasowej
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Dostęp | Bezprzewodowe |
| Typ wtyczki złącza zasilania | Brak |
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr, Termometr, Wskaźnik pojemności baterii |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 30 m |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zewnętrzny, Funkcja alarmu, Funkcja drzemki, Możliwość przedłużenia, Pamięć danych, Prognoza pogody, Wskaźnik komfortu, Wskaźnik pojemności baterii, Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego, Wskaźnik trendu temperatury, Wykres trendów wilgotności powietrza, Wyświetla wartości maksymalne i minimalne, Wyświetlanie faz księżyca, Zegar radiowy DCF |
| Dokładność pomiaru temperatury (w pomieszczeniach) | ±1°C |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Dokładność temperatury | 0,1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±4°C |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Montaż | Stojący |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | od -40°C do +60°C |
| Pomiar wilgotności powietrza | 0,01 % |
| Skala temperatury | Na zewnątrz: od -40°C do +60°C/W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) ° |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 11 x 2,5 x 11 cm |
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
