Producenci
Hama STACJA POGODY Usedom czarna
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Alarm mrozowy
Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +1 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
Wyświetlacz VA o wysokim kontraście
Dla każdej perspektywy: bez względu na kąt nachylenia wyświetlacz VA zawsze oferuje najlepszy widok z wysokim kontrastem
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
7 ikon prognozy pogody
Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
Wskazanie trendu temperatury i wilgotności powietrza
Wskazanie tendencji temperatury i wilgotności powietrza: wzrastająca, niezmienna, malejąca
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Podświetlanie
Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
Ostrzeżenie o temperaturze
Regulowana temperatura (maks. i min. wartość) wyzwala alarm, aby wstać na czas i wyczyścić zamarznięte szyby samochodu bądź zacienić pomieszczenia podczas upałów
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz |
| Dostęp | Bezprzewodowe |
| Typ wtyczki złącza zasilania | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| Częstotliwość czujnika zewnętrznego | 433 MHz |
| Wypromieniowana maksymalna moc nadawcza | 0,123 W |
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr, Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Dodatkowa funkcja | Alarm mrozu, DCF can be switched off, Data, Funkcja alarmu, Funkcja drzemki, Prognoza pogody, Wskaźnik komfortu, Wskaźnik pojemności baterii, Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego, Wskaźnik trendu temperatury, Wykres trendów wilgotności powietrza, Wyświetlanie faz księżyca, Zegar radiowy DCF |
| Dokładność pomiaru temperatury (w pomieszczeniach) | ±1°C |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Montaż | Stojący, Wiszący |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Skala temperatury | 0°C do +50°C (32°F do 122°F) ° |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 15,6 x 3,1 x 11.4 cm |
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AA Mignon |
