Producenci
Hama STACJA POGODY Zakunthos Higrometr / Termometr
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Do wyświetlania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej oraz wilgotności otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz za pomocą 4 symboli pogodowych
- Stacja pogodowa o nowoczesnej, kompaktowej konstrukcji
- Z podstawą i mocowaniem do zawieszenia
Termometr: - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Możliwość przełączania między °C i °F
Higrometr: - Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz (przełączanie po naciśnięciu przycisku)
- 1 stacja pogodowa „Zakynthos”
- 1 czujnik zewnętrzny
- 4 baterie AAA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Pobierz
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Hygrometer, Thermometer |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Dodatkowa funkcja | Trend Display for Air Humidity, Trendanzeige for Temperature, Weather Forecast |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Montaż | Hanging, Standing |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C/Outside: -20°C bis +60°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 9,5 x 2 x 10,5 cm |
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
