Producenci
Hama UCHWYT FULLMOTION PREMIUM VESA 800x400
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygląd (kolor, design, motyw, seria)
| Grupa produktowa | HiFi, TV & Home Cinema |
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
Jakość
| Jakość | Premium |
Właściwości fizyczne
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Liczba przegubów | 3 |
| Maks. udźwig | 60 kg |
| Maksymalny zasięg projekcji | 42,8 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Minimalny zasięg projekcji | 7,5 cm |
| Tilt +/- | 5 / 15 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Drilling template/Spirit level integrated |
| Zakres obracania | 110 ° |
Wymiary i waga
| Długość modułu mocowanego do ściany | 50.4 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 700 x 400, 800 x 200, 800 x 400 |
| Szerokość | 89,6 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 30,3 cm |
| VESA (od-do) | 200x200 - 800x400 |
| Wymiary ekranu | 228,6 cm (90") |
| Wysokość | 48,4 cm |
Zastosowanie
| Przystosowany dla | TV |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Typ | Możliwość pochyłu/Możliwość pochyłu |
Więcej informacji o produkcie
- Uchwyt fullmotion - 2 podwójne ramiona
Obrót uchwytu: 110°
Pochył: +5/- 15°
Maks. udźwig: 60 kg
VESA: 800x400
Organizer kabla
Odległość minimalna od ściany: 7,5 cm
Odległość maksymalna od ściany: 43,7 cm
Opis marketingowy, rozszerzony
- Solidnie wykonany uchwyt do LCD o wyjątkowym design służący do zamocowania telewizora na ścianie; Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów: aluminium, stal z chromowanymi elementami; Bardzo prosta instalacja; poziomica, szablony wiercenia otworów oraz zestaw montażowy w komplecie; wytłumienie drgań, zapewniające wyjątkowe doznania dźwiękowe.
