Producenci
Hama UCHWYT TV LCD/LED FIX VESA 1100 x 600 120"
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Doskonałe mocowanie: kuchnia lub sypialnia – dzięki temu uchwytowi ściennemu możesz cieszyć się bezpośrednim widokiem nawet dużych i ciężkich telewizorów z płaskim ekranem w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 94 do 305 cm (37„ do 120”).
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 1100 x 600
- Z małą poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
- Projekt opracowany w Niemczech
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Jakość | Special |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Ilość przegubów | 0 |
| Maks. udźwig | 100 kg |
| Materiał | stal |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Typ | TV |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 20,2 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 50 x 50, 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 100, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 100, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 400, 600 x 100, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 600, 600 x 800, 700 x 400, 700 x 500, 800 x 200, 800 x 300, 800 x 400, 800 x 500, 800 x 600, 800 x 800, 900 x 100, 900 x 200, 900 x 300, 900 x 400, 900 x 500, 900 x 600, 1000 x 100, 1000 x 200, 1000 x 300, 1000 x 400, 1000 x 500, 1000 x 600, 1100 x 100, 1100 x 200, 1100 x 300, 1100 x 400, 1100 x 500, 1100 x 600 |
| Rozmieszczenie ścian | 2,8 cm |
| Szerokość | 116 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 116 cm |
| VESA (od-do) | 50x50 - 1100x600 |
| Wymiary ekranu | 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 142 cm (56"), 145 cm (57"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 155 cm (61"), 161 cm (63"), 163 cm (64"), 165 cm (65"), 178 cm (70"), 180 cm (71"), 191 cm (75"), 195 cm (77"), 198 cm (78"), 200 cm (79"), 203 cm (80"), 208 cm (82"), 213 cm (84"), 216 cm (85"), 218.4 cm (86"), 223,52 cm (88"), 228,6 cm (90"), 247,65 cm (97,5"), 248,92 cm (98"), 266,7 cm (105"), 304,8 cm (120") |
| Wysokość | 62 cm |
| Przystosowany dla | TV |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 304,8 cm (120") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Typ | Fix |
| Zastosowanie | Private |
