Producenci
Hama UCHWYT TV LCD/LED TILT Ultraslim 600X400 90"
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Wyjątkowo płaski profil 2 cm
Wyjątkowo smukły i nierzucający się w oczy: dzięki ultrapłaskiemu profilowi uchwyt na telewizor odstaje od ściany jedynie na 2 cm i w niezauważalny sposób wpasowuje się w wystrój wnętrza, oszczędza miejsce i umożliwia pełną ruchomość we wszystkich kierunkach
Pochylany bezstopniowo o -15°
Zapewnia idealny kąt oglądania, również z sofy lub łóżka: uchwyt ścienny do telewizorów jest pochylany bezstopniowo o -15° i daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, czy to siedząc czy leżąc
Do 90" i 80 kg
Niezwykła wytrzymałość: stabilna konstrukcja z podwójnym ramieniem umożliwia bezpieczne zamocowanie telewizorów o wadze do 80 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Idealny do superpłaskich telewizorów
Innowacyjna konstrukcja: design uchwytu ściennego jest dostosowany do ultrapłaskich telewizorów i idealnie nadaje się zwłaszcza do płaskich ekranów
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 50 x 50 do 600 x 400
2 Ustawienia wysokości
Najlepsza widoczność dzięki dwóm różnym ustawieniom wysokości: po montażu uchwytu ściennego telewizor można ustawić na dwóch różnych wysokościach
Simple unlocking
Jedno pociągnięcie za sznurki zwalnia mechanizm i można zdjąć telewizor
Inteligentny system ustawiania
Po montażu uchwyt na ścianie można ustawić poziomo za pomocą długich otworów
Includes mounting material
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Including spirit level
W zestawie z poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
Tested quality
Sprawdzone bezpieczeństwo urządzenia i 10-letnia gwarancja stanowią dodatkowe zabezpieczenie: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują wysokie standardy jakości
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
- Superpłaski uchwyt ścienny do telewizora łączy w sobie praktyczność i estetykę, nawet w przypadku dużych telewizorów: stylowy i dyskretny format zapewniający wrażenie kina domowego pod każdym kątem widzenia, idealnie nadający się do ultra płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 94 do 229 cm (37„ do 90”).
- Praktycznie zerowa odległość od telewizora: ultra płaski uchwyt ścienny do telewizora ma wyjątkowo mały odstęp od ściany, wynoszący zaledwie 20 mm
- Zawsze idealny kąt widzenia: uchwyt telewizora można łatwo pochylić do przodu, co gwarantuje zawsze najlepszy widok, nawet jeśli oglądasz program wygodnie z sofy lub łóżka
- Minimalistyczny, stylowy i zajmujący mało miejsca, umożliwia optymalne ustawienie płaskiego ekranu w każdym pomieszczeniu, a dzięki elastycznemu kątowi nachylenia można go zamontować również wyżej na ścianie
- Brak szczelin: dzięki innowacyjnej, ultracienkiej konstrukcji ultra płaski uchwyt ścienny jest praktycznie niewidoczny po złożeniu za telewizorem
- Szczególnie nadaje się do ultra płaskich telewizorów OLED, które dzięki ultracienkim uchwytom ściennym wydają się wisieć bezpośrednio na ścianie
Solidny uchwyt telewizyjny wykonany z wyjątkowo wytrzymałego surowca (stali) - Regulacja wysokości w zakresie 103 mm (w zależności od rozmiaru ekranu i położenia otworów VESA)
- Projekt opracowany w Niemczech
| Kolor | Czarny/Szary |
| Odcień koloru | Antracyt, Szary |
| Jakość | Ultraslim |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Ilość przegubów | 0 |
| Maks. udźwig | 80 kg |
| Materiał | stal |
| Tilt +/- | 0 / 15 ° |
| Obrót | 3 ° |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Typ | TV |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 5 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 100, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 100, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400 |
| Rozmieszczenie ścian | 2 cm |
| Szerokość | 67,4 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 67,4 cm |
| VESA (od-do) | 50x50 - 600x400 |
| Wymiary ekranu | 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 142 cm (56"), 145 cm (57"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 155 cm (61"), 161 cm (63"), 163 cm (64"), 165 cm (65"), 178 cm (70"), 180 cm (71"), 191 cm (75"), 195 cm (77"), 198 cm (78"), 200 cm (79"), 203 cm (80"), 208 cm (82"), 213 cm (84"), 216 cm (85"), 218.4 cm (86"), 223,52 cm (88"), 228,6 cm (90") |
| Wysokość | 48,1 cm |
| Przystosowany dla | TV |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Zastosowanie | Private |
