Producenci
Hama UCHWYT TV LCD/LED VESA 400X400 FULLMOTION ULTRA SLIM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygląd (kolor, design, motyw, seria)
| Grupa produktowa | HiFi, TV & Home Cinema |
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
Jakość
| Jakość | Ultraslim |
Właściwości fizyczne
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Liczba przegubów | 3 |
| Maks. udźwig | 30 kg |
| Maksymalny zasięg projekcji | 41 cm |
| Materiał | Aluminium, Materiał syntetyczny, stal |
| Minimalny zasięg projekcji | 2,5 cm |
| Tilt +/- | 6 / 6 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Drilling template/Spirit level integrated |
| Zakres obracania | 180 ° |
Wymiary i waga
| Długość modułu mocowanego do ściany | 30,1 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Szerokość | 44.3 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 24 cm |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| Wymiary ekranu | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 142 cm (56"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65") |
| Wysokość | 44 cm |
Zastosowanie
| Przystosowany dla | TV |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Typ | Możliwość pochyłu/Możliwość pochyłu |
Więcej informacji o produkcie
- Do instalacji płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 81 do 165 cm (32" do 65")
- Ultrapłaski uchwyt o odległości od ściany wynoszącej zaledwie 25 mm
- Dzięki innowacyjnej konstrukcji uchwyt ścienny jest praktycznie niewidoczny po złożeniu
- Szczególnie nadaje się do ultrapłaskich telewizorów OLED
- Wyjątkowo wygodny i oszczędzający miejsce dla optymalnego ustawienia płaskiego ekranu w każdym pomieszczeniu
- Do +/-6° nachylenia
- Zakres obrotu na 3 zawiasach: do 180°
Opis marketingowy, rozszerzony
- Innowacyjny uchwyt, który pozwala na zamocowanie telewizora w minimalnej odległości od ściany – zaledwie 2,5 cm. Jest w pełni regulowany, dzięki czemu masz doskonały obraz z każdego miejsca pokoju.
Ultra-płaski uchwyt
Telewizor po zamontowaniu znajduje się w odległości zaledwie 2,5 cm od ściany, a sam uchwyt jest niemal niewidoczny.
Pełna regulacja
Zamocowany na ścianie telewizor można regulować tak, by mieć jak najlepszy obraz w różnych miejscach pomieszczenia. Ekran można pochylać, obracać, przesuwać na boki oraz odsuwać od ściany.
Organizacja kabli
Ramię wyposażono w specjalny uchwyt na kable, co pozwala zachować porządek oraz ukryć tę najmniej estetyczną część wyposażenia RTV.
Łatwy montaż
Zamocowanie uchwytu jest bardzo łatwe – pomoże Ci w tym dołączona poziomnica oraz szablon wierceń. W opakowaniu znajdziesz również zestaw montażowy, w skład którego wchodzą m.in. kołki renomowanej marki Fischer.
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz dostarczonych różnorodnych akcesoriów montażowych zalecamy również następujące narzędzia do procesu montażu: wiertarka, ołówek, śrubokręt, wkrętarka elektryczna, taśma miernicza, klucz płaski, poziomica.
Kołki i śruby dostarczone z tym uchwytem ściennym TV nadają się tylko do betonu i ścian z cegły pełnej. Proszę sprawdzić ścianę przed rozpoczęciem instalacji. Jeśli ściana jest wykonana z innego materiału, należy zaopatrzyć się w odpowiednie kołki i śruby u wyspecjalizowanego sprzedawcy.
Aby móc korzystać z pełnego zakresu ruchu, należy poprowadzić kabel do całkowicie wysuniętego uchwytu ściennego TV i upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby kabel mógł się poruszać.
