Producenci
Hama UCHWYT do projektora obrotowy regulowany do sufitu i ściany do 15 kg
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
System Easy Fix
System Easy-Fix do łatwego i bezstopniowego ustawiania projektora
Przegub obracany o 360°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: rzutnik można ustawiać w dowolnym żądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 360°
Bezstopniowa regulacja wysokości
Podziwianie świetnych widoków: uchwyt na rzutnik ma płynną regulację wysokości, dzięki czemu urządzenie można ustawić na idealnej wysokości przed ścianą lub ekranem — aby uzyskać prawdziwy efekt kina domowego
Montaż zajmujący niedużo miejsca
Zajmująca mało miejsca integracja z indywidualnym środowiskiem mieszkania: dzięki stabilnemu uchwytowi na rzutnik do montażu dachowego lub sufitowego, rzutniki i projektory można montować w pomieszczeniu w sposób swobodnie wiszący i elastycznie je ustawiać
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
- Pełna elastyczność w kinie domowym: dzięki temu w pełni elastycznemu uchwytowi do projektora miłośnicy filmów i seriali zawsze mają przed sobą odpowiednią ścianę.
- Idealny do elastycznego mocowania projektorów do sufitów w salonach, salach konferencyjnych, biurach, holach, poczekalniach, restauracjach i barach
- Z 4 ramionami nośnymi, które można elastycznie dostosować do obudowy projektora
- Do projektorów z otworami gwintowanymi w odstępach do 320 mm
- Płynna regulacja nachylenia do 30°
- Obrót/nachylenie 360°
- Regulacja wysokości w zakresie od 44,0 do 63,4 cm, możliwość montażu również bez ramienia teleskopowego (odległość od sufitu 14,0 cm)
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Maks. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 63,5 cm |
| Maks. udźwig | 15 kg |
| Materiał | stal |
| Min. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 13 cm |
| Typ | Projektor |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 34,4 cm |
| Średnica płyty montażowej | 18 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 34,4 cm |
| Typ | Zręczny |
