Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK BALI CZARNY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
Tryb nocny
Tryb nocny z ograniczoną jasnością: możliwość ustawienia przedziału czasowego, w którym wyświetlacz będzie przygaszony, aby nie oślepiał
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Alarm na dni powszednie
Ustawianie czasów budzenia dla dni roboczych od poniedziałku do piątku
Ustawianie głośności
Możliwość dopasowania głośności do własnych potrzeb: dostępne trzy poziomy – cichy, normalny i głośny
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Dodatkowa funkcja | Snooze Function, Thermometer (-10°C to +50°C) |
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Ustawienia | Time zone |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 18 x 3,6 x 8,5 cm |
| Waga | 277 g |
| Źródło zasilania | Cable |
