Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK BORA BORA BIAŁY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Trzy czasy budzika
Programowanie trzech czasów budzika, praktyczne dla osób wstających o różnych porach
Touch sensor
Zintegrowany czujnik dotykowy do dotykowego włączania/wyłączania świateł
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Dodatkowa funkcja | Night Light Function, Snooze Function, Thermometer (-10°C to +50°C) |
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 3 |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 8,5 x 5,5 x 8,5 cm |
| Waga | 125 g |
| Źródło zasilania | Cable |
