Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK CYPRUS
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Mocowanie za pomocą przyssawki
Przyssawka umożliwia montaż na gładkich ścianach (np. kafelkach) bez wiercenia
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
Splash-proof according to IPX4
Zabezpieczenie przeciwbryzgowe wg IPX4 chroni przed wilgocią i zabrudzeniem
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Szary |
| Kolor osłony | Biały |
| Dodatkowa funkcja | Base, Battery Capacity Indicator, Date, Hygrometer (20% bis 95%), Minutnik, Suction Cups, Thermometer (+0°C to +50°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Właściwości | Quiet/Splashproof |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Waga | 165 g |
| Wysokość | 11 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
