Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK DCF z termomentrem i higrometrem Martinique
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Dodatkowa funkcja | DCF-Radio clock, Date, Funkcja alarmu, Thermometer (+0°C to +50°C), Time zone setting, Wyświetlanie faz księżyca |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Table Clock, Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 2,6 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Waga | 281 g |
| Wysokość | 12 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
