Producenci
Hama CZUJNIK ZEWNĘTRZNY BRAC DO STACJI POGODY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Do rozbudowy różnych stacji pogodowych Hama o czujniki zewnętrzne
- Dodatkowe czujniki zewnętrzne umożliwiają monitorowanie pogody w różnych lokalizacjach
- Wyświetlacz wskazujący temperaturę i wilgotność otoczenia
- Czujnik zewnętrzny jest kompatybilny z następującymi stacjami pogodowymi: 00076045 (tylko dla modelu z 5 przyciskami z przodu), 00123126, 00186353, 00136256, 00136257, 00136258, 00136259, 00186301 (wersja 2024), 00186306, 00186307, 00186308, 00186417, 00186418, 00186355, 00186369, 00185861, 00222218, 00222216, 00222228, 00222239
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 50 m |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Skala temperatury | -20°C to 60°C |
| Typ | Outdoor Sensor |
| Głębokość | 3,3 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
