Producenci
Hama KAMERA ZEWNĘTRZNA WIFI SOLARNA Z AKUMULATOTREM 1080p
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamera monitorująca nawet najbardziej oddalone miejsca? Jest to możliwe tylko niezależnie od zasilania - tak jak w przypadku naszej kamery zewnętrznej WLAN ze zintegrowanymi bateriami i modułem solarnym. Oznacza to, że masz wszystko w zasięgu wzroku, od stajni i stodoły po drzwi wejściowe.
Opis produktu - cechy
Autonomiczne działanie dzięki panelowi solarnemu
Dzięki energii słonecznej można mieć wgląd nawet w odległe miejsca: Gdy kamera zewnętrzna pobiera energię za pomocą paneli słonecznych, jest ona niemal samowystarczalna, a przez to idealnie sprawdza się w miejscach, w pobliżu których nie zawsze się przebywa, takich jak stodoły, szopy czy stajnie
Bezprzewodowa praca dzięki zasilaniu akumulatorowemu
Bez kabli i bez komplikacji: monitorowanie niewymagające prowadzenia uciążliwych kabli zasilania – dzięki akumulatorowi działającemu przez cztery miesiące można optymalnie monitorować niedostępne lub rzadko odwiedzane obszary
Wykrywanie ruchu za pomocą czujnika ruchu PIR
Kamera monitorująca Wi-Fi reaguje na ruch: jeśli kamera wykryje ruch, może zostać wysłane powiadomienie push, automatycznie rozpocząć się nagrywanie lub np. włączyć się kamera Wi-Fi
Noktowizor na podczerwień
Szczegółowe nagrania w ciemności: kamera monitorująca sprawdza się także w nocy dzięki noktowizorowi z podczerwienią
Nagrywanie za pomocą karty microSD lub chmury
Zawsze można obserwować, co dzieje się przed kamerą: nagrywanie wideo rozpoczyna się automatycznie po wykryciu ruchu – można je przechowywać lokalnie na kartach micro-SD o pojemności do 128 GB lub w płatnej chmurze, dzięki czemu żaden materiał nie zostanie utracony
2-drożne audio do komunikacji dwukierunkowej
Dźwięk dwukierunkowy: mikrofon i głośnik umożliwiają komunikację przez kamerę zewnętrzną Wi-Fi, np. przez telefon komórkowy z aplikacją, nawet jeśli użytkownik jest poza domem
Nagrania w rozdzielczości Full HD 1080p
Wysoka ostrość nagrań: gdy tylko ktoś zacznie się skradać na Twoją posiadłość – dzięki nagraniom z kamery zewnętrznej o rozdzielczości Full HD 1080p możesz zobaczyć wszystko i każdego
Łatwa obsługa za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca
Czy to z sofy czy z leżaka: dzięki aplikacji Hama Home i kamerze Wi-Fi możesz kontrolować swoją posiadłość, ogród i drzwi wejściowe z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
Wygodne sterowanie głosowe
Niezależnie od tego, czy chodzi o Amazon Alexa, Asystenta Google czy Apple Siri: za pomocą sterowania głosem można łatwo wyświetlać obraz na żywo z zewnętrznej kamery Wi-Fi na urządzeniach z ekranami
Inteligentny dom bez bramy sieciowej
Nasza kamera monitorująca działa całkowicie bez bramy sieciowej (koncentratora), wykorzystując bezpośrednie połączenie Wi-Fi: nie potrzebujesz kolejnego urządzenia, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama
- Dzięki kamerze monitorującej sterowanej za pomocą aplikacji i poleceń głosowych można monitorować obszary zewnętrzne, takie jak dom, podwórko, ogród i trudno dostępne punkty - niezależnie od zasilania dzięki bateriom i energii słonecznej.
- Prosta instalacja we własnej sieci WiFi: ponieważ nie jest wymagany koncentrator, urządzenia można skonfigurować w zaledwie kilka minut
- Wysoka kompatybilność: działa z Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show i Google Nest Hub, iOS i Android. Może być również podłączona do wszystkich inteligentnych produktów domowych innych producentów kompatybilnych z Alexa i Google Assistant
- Aby naładować baterię kamery zewnętrznej, należy wyjąć ją z uchwytu magnetycznego i podłączyć za pomocą kabla USB do portu zasilacza USB lub naładować ją na komputerze/laptopie
- Wykrywanie ruchu, np. połączenie z oświetleniem zewnętrznym lub syreną alarmową
- Podgląd na żywo: monitorowanie w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się wokół domu lub w ogrodzie
- Na zewnątrz (IP 65): zabezpieczona przed strumieniami wody, kamera zewnętrzna może być bez obaw i dyskretnie przymocowana do elewacji
- Możliwość obsługi przez wielu użytkowników: wielu użytkowników może mieć dostęp do kamery zewnętrznej w tym samym czasie - przydatne, gdy jesteś na przykład na wakacjach
- Kamera bezpieczeństwa może być używana do powstrzymywania włamań i wandalizmu, ale także do pilnowania dzieci bawiących się w ogrodzie, zwierząt domowych lub stajni
- Twoje dane są przechowywane wyłącznie na niemieckich serwerach
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Dostęp | WiFi |
| Kodowanie Wireless | WPA2 |
| Maksymalna rozdzielczość sprzętowa | 1920 x 1080 pikseli |
| Nośnik pamięci | microSD |
| Obsługa sklepu internetowego | Tak |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Asystent głosowy | Amazon Alexa (AVS), Google Home |
| Dodatkowa funkcja | Night vision, Wbudowany mikrofon |
| Kąt widzenia | 130 ° |
| Obsługa przechowywania w chmurze | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 (protection against dust entry and continuous rain) |
| Technika | Czujnik ruchu |
| Temperatura otoczenia w pracy | ca. -10°C to ca. +50°C |
| Głębokość | 6 cm |
| Szerokość | 5,7 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Źródło zasilania | Power Supply Unit (5V) |
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Sterowanie aplikacją | Amazon Alexa/Apple Home/Google Home/Hama Home |
Pliki do pobrania:
-
00176645eci_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_300.pdf
-
00176645man_de_en.pdf
-
00176645ima_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr.pdf
-
00176645sas_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr.pdf
-
00176645kon_bg_cs_da_de_el_en_es_et_fi_fr_hr_hu_is_it_lt_lv_mt_nl_no_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_300.pdf
-
App_Guide_EN.pdf
