Producenci
Hama LISTWA ZASILAJĄCA 4GN 1,5M + WYŁĄCZNIK CZARNA
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
With voltage surge protection
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
LED indicator for intact voltage surge protection
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
With overload protection
Ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed przeciążeniem, z możliwością ręcznego resetowania
Safety thanks to increased touch protection
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Połączenie | Gniazdo z uziemieniem |
| Maks. całkowita nieszczelność | 36000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 1,5/3/4,5/6/7,5/9/12 V W |
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Specyfikacja sieciowa | 10 A |
| Typ przewodu | H05VV-F |
| [Funkcja 1] | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Liczba gniazd | 4 |
| Liczba żył | 3 |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Przekrój żyły przewodu | 1 mm² |
