Producenci
Hama LISTWA ZASILAJĄCA STANDARD 6GN 1,5M BIAŁA
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Space-saving flat plug
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Safety thanks to increased touch protection
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Połączenie | Gniazdo z uziemieniem |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Typ przewodu | H05VV-F |
| [Funkcja 1] | Przełącznik |
| Liczba gniazd | 6 |
| Liczba żył | 3 |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Przekrój żyły przewodu | 1 mm² |
