Producenci
Hama LISTWA ZASILAJĄCA STANDARD 6GN 3M BIAŁA
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Fold-out handle
Bez wysiłku: rozkładany pałąk ułatwia wyjęcie wtyczki płaskiej z gniazdka elektrycznego
Space-saving flat plug
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Safety thanks to increased touch protection
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
- Listwa zasilająca z wieloma gniazdami umożliwiająca podłączenie do sześciu urządzeń elektrycznych
- Dwubiegunowy, podświetlany na czerwono włącznik/wyłącznik, idealny do wyłączania urządzeń, które nie są potrzebne lub znajdują się w trybie gotowości.
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie zasilającej chronią przed przerwaniem kabla
- Płaska wtyczka z uchwytem do łatwego wyciągania
- Wkładki gniazd obracane o 45
- 6 gniazda typu E
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Połączenie | Gniazdo z uziemieniem |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Liczba żył | 3 |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Długość kabla | 3 m |
| Przekrój żyły przewodu | 1,5 mm² |
