Producenci
Hama LISTWA ZASILAJĄCA ZEWNĘTRZNA 4GN 4M + WYŁĄCZNIK CZARNA
Mała ilość w magazynie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
IP44 splash protection
Klasa ochrony IP44: bryzgoszczelna zewnętrzna listwa zasilająca do ogrodu, garażu, miejsca budowy itp.
Self-closing cover
Samozamykająca się pokrywa zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu do gniazdka
Wall mounting
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Safety thanks to increased touch protection
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Połączenie | Gniazdo z uziemieniem |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| [Funkcja 1] | Przełącznik |
| Liczba gniazd | 4 |
| Liczba żył | 3 |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Długość kabla | 4 m |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 7.1 x 3,1 x 32,1 cm |
| Przekrój żyły przewodu | 1,5 mm² |
