Producenci
Hama TERMOMETR / HYGROMETR BAROS SET
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia i klimatu wewnętrznego
Termometr: - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Higrometr: - Wyświetlanie wilgotności otoczenia w procentach
- Rozkładana podstawa do postawienia, idealna do monitorowania klimatu w sypialniach, pokojach dziecięcych i salonach, ale także w ogrodach zimowych i szklarniach
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Inside: 10% bis 99% |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Montaż | Standing |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Skala temperatury | -20°C do +50°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Zakres pomiaru | -20°C do +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -20°C to +50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 4.5 x 1,2 x 5,6 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
