Producenci
Hama TERMOMETR / HYGROMETR LEFKADO
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Termometr: - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu: - Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
Higrometr: - Wyświetla wilgotność powietrza w pomieszczeniu
- Wyświetlanie trendu wilgotności otoczenia
- Do ustawienia w pozycji stojącej, idealny do monitorowania klimatu w sypialniach, pokojach dziecięcych i salonach, ale także w ogrodach zimowych i szklarniach
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Inside: 10% bis 99% |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Montaż | Standing |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Zakres pomiaru | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 7 x 1,3 x 5,5 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
