Producenci
Hama TERMOMETR / HYGROMETR LOMBOK CZARNY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Dodatkowa funkcja | DCF-Radio clock, Funkcja alarmu |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% to 90% |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±5% |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Montaż | Hanging, Standing |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C ° |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Zakres pomiaru | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 21,6 x 2,7 x 13,2 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
