Producenci
Hama TERMOMETR / HYGROMETR PAROS
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indeks komfortu wilgotności
Wskaźnik komfortu dla wilgotności powietrza ze wskaźnikiem "zbyt suchy - optymalny - zbyt wilgotny"; dla zdrowego klimatu w pomieszczeniach
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Termometr: - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu: - Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Data
- Do umieszczenia na powierzchni lub zawieszenia, idealny do monitorowania klimatu w sypialniach, pokojach dziecięcych i salonach, ale także w ogrodach zimowych i szklarniach
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Dodatkowa funkcja | Clock Function, Hygrometer, Wskaźnik komfortu |
| Dokładność | 1 % |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Montaż | Hanging, Standing |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Wyświetlacz | Date |
| Zakres pomiaru | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 8,5 x 1,8 x 9,5 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
