Producenci
Hama UCHWYT do projektora obrotowy regulowany do sufitu do 13.5 kg
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
System Easy Fix
System Easy-Fix do łatwego i bezstopniowego ustawiania projektora
Przegub obracany o 360°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: rzutnik można ustawiać w dowolnym żądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 360°
Montaż zajmujący niedużo miejsca
Zajmująca mało miejsca integracja z indywidualnym środowiskiem mieszkania: dzięki stabilnemu uchwytowi na rzutnik do montażu dachowego lub sufitowego, rzutniki i projektory można montować w pomieszczeniu w sposób swobodnie wiszący i elastycznie je ustawiać
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
- Pełna elastyczność w kinie domowym: dzięki temu w pełni elastycznemu uchwytowi do projektora miłośnicy filmów i seriali zawsze mają odpowiednią ścianę w zasięgu wzroku.
- Idealny do elastycznego mocowania projektorów do sufitów w salonach, salach konferencyjnych, biurach, holach, poczekalniach, restauracjach i barach
- Z 4 ramionami nośnymi, które można elastycznie dostosować do obudowy projektora
- Do projektorów z otworami gwintowanymi w rozstawie od 54 do 320 mm
- Płynna regulacja nachylenia w zakresie +/-15°
- Obrót w zakresie +/-15°
- Obrót o 360°
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Maks. udźwig | 13,5 kg |
| Materiał | stal |
| Typ | Projektor |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 21,92 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 50 x 50 |
| Średnica płyty montażowej | 32,44 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 21,92 cm |
| VESA (od-do) | 50x50 - 100x100 |
| Wymiary ekranu | 50,8 cm (20") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 25 cm (10") |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 10" - 15" |
| Typ | Zręczny |
