Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK FLORES BIAŁO CZARNY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały, Czarny |
| Dodatkowa funkcja | DCF-Radio clock, Snooze Function |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Głębokość | 5,2 cm |
| Średnica | 11 cm |
| Waga | 244 g |
| Wysokość | 12 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
