Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK KOS BIAŁY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Czujnik dotykowy
Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji funkcji drzemki
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Odcień koloru | Biały |
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Dodatkowa funkcja | Snooze Function, Thermometer (0°C to +50°C) (32°F to 122°F) |
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Skala temperatury | -5°C to 50°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Ustawienia | Time zone |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 7 x 1,3 x 5,5 cm |
| Waga | 44 g |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
| Źródło zasilania | Bateria |
