Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK PAG CZARNY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Dodatkowa funkcja | Hygrometer, Thermometer (-10°C to +50°C) |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C ° |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowy i cyfrowy |
| Szerokość x Głębokość x Wysokość | 9,5 x 4,9 x 12,5 cm |
| Waga | 152 g |
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
