Producenci
Hama ZEGAR BUDZIK SKYE CZARNY
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Odcień koloru | Czarny |
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Głębokość | 3,5 cm |
| Średnica | 11,2 cm |
| Waga | 152 g |
| Wysokość | 12 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
