Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY CORSICA Biało Czarny 30 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
- Nowoczesny element dekoracyjny do domu
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Waga | 680 g |
| Wysokość | 30 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
