Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY CORSICA SREBRNY/SZARY 30 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
- Nowoczesny element dekoracyjny dla domu
| Kolor | Szary |
| Kolor osłony | Srebrny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 650 g |
