Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY CUBA DIG. RADIO WALL CLOCK
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
DCF radio signal
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor osłony | Czarny |
| Dodatkowa funkcja | Base, DCF can be switched off, DCF-Radio clock, Date, Hygrometer (20% bis 95%), Thermometer (-10°C to +50°C), Time zone setting, Wskaźnik komfortu |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 2,7 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Waga | 388 g |
| Wysokość | 14 cm |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
