Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY ELBA CZARNY 25 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Waga | 490 g |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
