Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY FWU Fiji 30 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Różowy |
| Kolor osłony | Srebrny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Materiał korpusu | Szczotkowane aluminium |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 585 g |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
