Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY FWU Lanzarote 35 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Dodatkowa funkcja | DCF-Radio clock, Hygrometer (0% to 100%), Thermometer (-30°C to +50°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe, Cyfrowe |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Waga | 970 g |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon, AAA Micro |
