Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY JUMBO DIG. RADIO WALL CLOCK
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
DCF radio signal
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Dodatkowa funkcja | Base, DCF can be switched off, DCF-Radio clock, Date, Hygrometer (20% bis 95%), Thermometer (+0°C to +50°C), Time zone setting |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Table Clock, Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 3 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Waga | 650 g |
| Wysokość | 16 cm |
| Ilość baterii | 4 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
