Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY KO TAO
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor osłony | Czarny |
| Dodatkowa funkcja | Base, Date |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Table Clock, Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Waga | 174 g |
| Wysokość | 11 cm |
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
