Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY MALTA Z TERMO I HIGROMETREM 25CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu, temperatury i wilgotności otoczenia
- Biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
Termometr: - Zakres pomiarowy: od -30°C do +50°C
Higrometr: - Zakres pomiaru: 0% do 100%
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Dodatkowa funkcja | Hygrometer (0% to 100%), Thermometer (-30°C to +50°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Waga | 420 g |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
