Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY MOOREA DCF 30 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
wyświetlanie czasu lokalnego i innej strefy czasowej
Przełączanie pomiędzy czasem lokalnym a inną strefą czasową za pomocą przełącznika
DCF radio signal
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Srebrny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Dodatkowa funkcja | Thermometer (-10°C to +50°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 3,5 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 812 g |
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
