Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY Menorca z DCF biały 25 cm
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Zegar sterowany radiowo z analogowym wyświetlaczem czasu
- Nowoczesny element dekoracyjny do domu
- Biała tarcza z arabskimi cyframi
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Biały |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Waga | 405 g |
| Wysokość | 25 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
