Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY SANTA CRUZ
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Bardzo duży wyświetlacz
Bardzo duży i czytelny wyświetlacz LED cyfrowego zegara ściennego pokazuje wyraźnie godzinę, dzień tygodnia i temperaturę
Minimalistyczny design
Przyciąga wzrok i wzbogaca każde pomieszczenie: dostosowuje się do wystroju wnętrza jako nowoczesny zegar ścienny do salonu lub jako zegar kuchenny – sprawdzi się również w sypialni lub biurze
Timer i stoper
Zegar, który liczy: dzięki zintegrowanej funkcji odliczania czasu w przód i wstecz, zegar pomaga śledzić czas, np. podczas gotowania lub podczas nauki i sesji aktywności sportowej
Funkcja ściemniania
Jasność wyświetlacza LED można przyciemnić w 10 poziomach, co ułatwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb
Czujnik jasności
Włączany i wyłączany czujnik jasności aktywuje się automatycznie w ciemności
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Wszechstronne możliwości montażu
Elastyczność w montażu: zegar wyróżnia się wszechstronnymi możliwościami montażu – może zostać zawieszony na ścianie lub szafce ściennej, ale także postawiony, na przykład jako zegar stołowy
Obsługa zdalna
Wygodne sterowanie: wszystkie funkcje można wygodnie ustawić z kanapy za pomocą pilota obsługi zdalnej, co jest szczególnie praktyczne w przypadku szybkiego uruchamiania timera i stopera lub ustawiania budzika
Funkcja pamięci
Dane pozostają zachowane: nawet jeśli zasilanie zostanie przerwane, resetowanie i ponowne programowanie nie jest konieczne – ten cyfrowy zegar zapisuje dane czasu oraz ustawienia
Alarm na dni powszednie
Ustawianie czasów budzenia dla dni roboczych od poniedziałku do piątku
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Czarny |
| Kolor osłony | Biały |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Dodatkowa funkcja | Date, Funkcja alarmu, Thermometer (+0°C to +50°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Table Clock, Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Głębokość | 3 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Waga | 344 g |
| Wysokość | 10 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2025 |
| Źródło zasilania | 100-240 V 50/60 Hz |
