Producenci
Hama ZEGAR ŚCIENNY WU SANTORINI 30 CM
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Dodatkowa funkcja | Hygrometer (30% to 100%), Thermometer (0°C bis +60°C) |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Szkło |
| Tryb pracy | Manualne |
| Typ | Wall Clock |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Właściwości | Quiet |
| Głębokość | 4 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 621 g |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
