Producenci
Hama Zegar ścienny Ischia elektroniczny z DCF z termometrem czarny
W magazynie dostawcy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu - cechy
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
- Radiobudzik z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarzem oraz wyświetlaczem temperatury do użytku wewnętrznego
- Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Możliwość montażu na ścianie
Funkcja zegara / kalendarza: - Możliwość przełączania czasu między formatem 12- i 24-godzinnym
- Wyświetlanie kalendarza (dzień, miesiąc, dzień tygodnia)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (6 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki)
Termometr: - Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej: 0°C – 50°C
| Kolor osłony | Czarny, Srebrny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Dodatkowa funkcja | Data, Termometr (od +0°C do +50°C), Ustawienie strefy czasowej, Wyświetlanie faz księżyca, Zegar radiowy DCF |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Typ | Table Clock, Wall Clock |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Właściwości | Base/Quiet |
| Głębokość | 1,5 cm |
| Średnica | 24,5 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Waga | 409 g |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
